Endüstriyel Tasarım Öğrencileri Bu Yıl da İzmir'de Buluştu

Endüstriyel Tasarım Öğrencileri Bu Yıl da İzmir'de Buluştu

Bilişim Dünyası

09 February 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet viverra libero. Aenean tincidunt mi diam, ut sodales tellus sodales et. Proin id vehicula mauris, non congue ex. Praesent tempus id dolor at ultrices. Aliquam erat volutpat. Vivamus mattis convallis

ENTA (Endüstriyel Tasarımcılar Derneği) tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen Endüstriyel Tasarım Öğrencileri Buluşması, İzmir Mimarlar Odası etkinlik merkezinde gerçekleşti.

Tam gün süren etkinlikte ilk gün alanında uzman akademisyenler ile sektörde hizmet veren endüstriyel tasarımcılar, verdikleri konferanslarda öğrencilerle deneyimlerini ve bilgilerini paylaştılar. Etkinliğin ilk gününde, etkinlik destekçilerinden Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. Tasarım Yöneticisi Ezgi Baylan, düzenledikleri Türkiye'nin ilk Uluslararası Oyun Grubu Tasarım yarışması ile ilgili bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

Etkinliğin ikinci gününde gerçekleştirilen atölye çalışmalarıyla, paylaşılan bilgiler pratikle buluşturuldu. Bu yıl İzmir'de düzenlenen etkinliğin verimli geçtiğini belirten ENTA yetkililileri, önümüzdeki yıllarda da bu buluşmaları düzenlemeye devam edeceklerini belirtti. 


                                                                                                                                                                                                                               CEMER Park & Bahçe Dergisi

News Photos